Thursday, January 21, 2021
Home KRYESORE Twitter Bllokon 70000 Llogari Konspirative

Twitter Bllokon 70000 Llogari Konspirative

Duke u bazuar në përmbajtjen e 70mijë llogarive të cilat promovojnë teori konspirative dhe janë në nji menyrë të lidhura me QAnon, kompania e teknologjisë Twitter ka vendosur që nga e premtja të filloj bllokimin e llogarive të cilat përhapin konspiracionin QAnon.

Most Popular

Recent Comments