Monday, January 25, 2021
Home KRYESORE Tringa Rexhepi lanson Kujtime nga Krishtlindjet

Tringa Rexhepi lanson Kujtime nga Krishtlindjet

Tringa Rexhepi këngëtarja shqiptare nga Kanadaja lanson projektin e ri muzikor bashkë me këngëtarin kanadez Alex Samaras.

Kënga origjinale është kënduar nga Barbra Streisand dhe titullohet Christmas Memr’ies.

Këtë riPunim të këngës Tringa dhe Alex po e sjellin pran festave të fundvitit me një interpretim superior.

Kënaquni me këngën në vazhdim.

Most Popular

Faqet e internetit

I Love Peja

Recent Comments