Thursday, January 28, 2021
Tags Zoran Zaev

Tag: Zoran Zaev

Kryeministri Kurti bisedoi me z.Zoran Zaev

Prishtinë, 25 maj 2020 Kryeministri në detyrë i Republikës së Kosovës, z. Albin Kurti dhe kryetari i Unionit Social Demokratik të Maqedonisë së Veriut, z. Zoran Zaev,...
- Advertisment -

Most Read