Saturday, January 16, 2021
Tags Zef lulgjuraj

Tag: zef lulgjuraj

New York: Shqiptarët mbrojnë Dyqanet e tyre me Stupca Bejsbolli

03 Qershor 2020 Siç na njoftojnë bashkëkombasit tanë në New York dhe mund të shihet në videon më poshtë postuar nga Zef Leka, Shqiptarët në...
- Advertisment -

Most Read