Saturday, January 23, 2021
Tags Xhelal Sveçla

Tag: Xhelal Sveçla

Xhelal Sveçla: Presidenti Thaçi përgjigjet mund ti marr nga Ekspertët tek Klinika e Psikiatrisë

28 Maj 2020 Në paraqitje para Gazetarëve, Xhelal Sveçla sugjeroi se Presidenti Thaçi përgjigjet në akuzat që ai bëri lidhur me “dhomën e përgjimeve” mund...

U.d Ministri Sveçla vizitoi Bashkësinë Islame të Kosovës

U.d Ministri i Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike, z. Xhelal Sveçla, vizitoi Bashkësinë Islame të Kosovës, ku u prit nga Myftiu, z. Naim...
- Advertisment -

Most Read