Saturday, January 16, 2021
Tags Vlora Haxhimehmedi

Tag: Vlora Haxhimehmedi

DUAM ZGJEDHJE

100 ditëshi i Qeverisë Kurti, proceset zhvillimore e shtetndërtuese dhe ç’ kapja e shtetit e shtyri regjimin e vjetër të përdorë çdo mjet për...
- Advertisment -

Most Read