Friday, September 18, 2020
Tags Visit Kosova Experience Dardania

Tag: Visit Kosova Experience Dardania

Video: Lidhja Shqiptare e Prizrenit – Albanian League of Prizren

Lidhja Shqiptare e Prizrenit është njëra prej videove në kuadër të projektit “Visit Kosova Experience Dardania”. Një historik i shkurtër, xhirime e...

Ulpiana Qyteti Antik – The Ancient City of Ulpiana

Ulpiana është njëra prej videove në kuadër të projektit “Visit Kosova Experience Dardania”. Një historik i shkurtër, xhirime e foto atraktive...

Adem Jashari Memorial Complex Prekaz

Memoriali i Jasharajve në Prekaz është njëra prej videove në kuadër të projektit “Visit Kosova Experience Dardania”. Një historik i shkurtër,...

Kisha Shen Ndou Prizren Church of St Ndou

Kisha Shen Ndou është njëra prej videove në kuadër të projektit “Visit Kosova Experience Dardania”. Një historik i shkurtër, xhirime e foto...

Gjakova Muzeu Etnologjik – Ethnological Museum

Muzeu Etnologjik është njëra prej videove në kuadër të projektit “Visit Kosova Experience Dardania”. Një historik i shkurtër, xhirime e foto atraktive...
- Advertisment -

Most Read

Kryekuvendarja Osmani takoi amb. e Zvicrrës, Thomas Kolly

Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, dr. Vjosa Osmani ka pritur në takim ambasadorin e ri të Zvicrës në Kosovës, z. Thomas Kolly. 

Live nga Kuvendi i Kosovës

Më poshtë mund ta përcjellni seancën plenare të Kuvendit të Kosovës https://www.youtube.com/watch?v=wS-9RdZsZ3A

Strategjia Shtetërore për Parandalimin e Ekstremizmit të Dhunshëm dhe luftimit të Terrorizmit

Ministri Veliu mbajti takimin e parë me Grupin Punues për hartimin e Strategjisë Shtetërore për Parandalimin e Ekstremizmit të Dhunshëm dhe luftimit...

SKV kërkon Arsim pa pagesë

Sot, Lëvizja studentore për barazi ‘Studim Kritikë Veprim’ së bashku me organizatat studentore ‘Reforma’, ‘UPSK’ dhe ‘Skopi studentor’ dorëzuan pranë MASh kërkesën...