Saturday, January 23, 2021
Tags Uran Ismaili

Tag: Uran Ismaili

PDK: Kurti anti-Amerikan , Hoti i paaftë

Sot në konferencen e PDK-së, Uran Ismaili akuzoi ish-Kryeministrin Albin Kurti dhe Lëvizjen Vetëvendosje ku i quajti anti-Amerikan ndërsa Kryeministrin e tanishëm Avdullah Hoti...
- Advertisment -

Most Read