Thursday, January 28, 2021
Tags Trepça

Tag: Trepça

Qeveria Kurti: €3.5mil. për Punëtorët e Trepçës

https://www.facebook.com/58483591999/posts/10156841990927000/?vh=e Qeveria merr 2 vendime të rëndësishme për Trepçën Sot, Kryeministri Kurti së bashku me Ministren e Ekonomisë, Rozeta Hajdari dhe Ministrin e Financave, Besnik Bislimi,...
- Advertisment -

Most Read

HTML-Faqja IME

8 Redaktuesit HTML