Thursday, January 28, 2021
Tags Tomáš Szunyog

Tag: Tomáš Szunyog

Kosova i ka të plotësuara kushtet për liberalizim të vizave

Prishtinë, 6 tetor 2020 Kryeministri i Republikës së Kosovës, Avdullah Hoti, i shoqëruar nga zëvendëskryeministrat Besnik Tahiri dhe Driton Selmanaj, ka pranuar sot Raportin për...
- Advertisment -

Most Read

HTML-Faqja IME

8 Redaktuesit HTML