Thursday, January 28, 2021
Tags The Atlantic

Tag: The Atlantic

Amerika e Trump sikur Turqia e Sulltan Erdoganit!

Ron Brownstein redaktor i revistes The Atlantic e cileson Presidentin Trump dhe politiken e tij sikur te ishte nga ndonje vend i lindjes dhe...
- Advertisment -

Most Read