Thursday, January 28, 2021
Tags Skender Musliu

Tag: Skender Musliu

VJOSA OSMANI DHE ZGJEDHJET E PARAKOHSHME PARLAMENTARE

Shkruan Skender Musliu, Bruksel, 18 Janar 2021 Në zgjedhjet e fundit parlamentare të Kosovës mbajtur me 06 Tetor 2019, LDK-ja në listën e saj zgjedhore kishte...

Regjistrimi i popullsisë në Republikën e Maqedonisë së Veriut

Nga Skender Musliu Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut (RMV) ka paraparë që gjatë muajit Mars dhe Prill të këtij viti do t’a bëjë...

QEVERI E PAZAREVE DHE TURPIT

Skender MUSLIUjurist i diplomuar Bruksel, 4 Qershor 2020 Formimi i çdo Qeverie që ka legjitimitet si rezultat i votave të sovranit dhe që është konform Kushtetutës së...

KUSH PO MANIPULON ME VOTËN?

24 Maj 2020, Bruksel, Belgjikë Shkruan: Skender Musliu Insistimi që me çdo kusht të formohet një Qeveri tjetër, ajo e Avdullah Hotit duke anashkaluar partinë fituese...
- Advertisment -

Most Read

HTML-Faqja IME

8 Redaktuesit HTML