Saturday, January 23, 2021
Tags Shpend Ahmeti

Tag: Shpend Ahmeti

Sabri Fejzullahu Çelësi i Prishtinës

11 Qershor 2020 Sabri Fejzullahu këngëtari i dashur për të gjitha moshat i dha Prishtinës shumë hite e këngë të bukura gjatë 55 viteve karrier...

Kryeministri Kurti, vizitoi Komunën e Prishtinës

Prishtinë, 28 maj 2020 Kryeministri në detyrë i Republikës së Kosovës, z. Albin Kurti, bashkë me ministrin në detyrë të Shëndetësisë, z. Arben Vitia, vizituan...

Nënshkruhet memorandumi “Hyrja e Prishtinës”

Ministri i Infrastrukturës dhe Ambientit, Lumir Abdixhiku, të premten (22.05.2020), ka nënshkruar marrëveshje mirëkuptimi me kryetarin e Prishtinës, Shpend Ahmeti. Objekt i këtij memorandumi është...
- Advertisment -

Most Read