Thursday, January 28, 2021
Tags Šefik Džaferović

Tag: Šefik Džaferović

Kryeministri Kurti bisedoi me Kryetarin e Bosnjë-Hercegovinës, z. Šefik Džaferović

Prishtinë, 22 maj 2020 Kryeministri në detyrë i Republikës së Kosovës, z. Albin Kurti sot zhvilloi një bisedë telefonike me Kryetarin e Presidencës së Bosnjë dhe Hercegovinës...
- Advertisment -

Most Read

HTML-Faqja IME

8 Redaktuesit HTML