Saturday, February 27, 2021
Tags Ruben Avxhiu

Tag: Ruben Avxhiu

Kosova nuk u ka palestinezëve asnjë borxh

Shkruan: Ruben Avxhiu, New York iLLYRIA PRESS Gjëja e fundit që dua të dëgjoj sot, kur Kosova dhe Izraeli vendosin marrëdhëniet diplomatike, është punë a...
- Advertisment -

Most Read