Saturday, January 23, 2021
Tags Richard Grenell

Tag: Richard Grenell

Qeveria Kurti u rrëzua nga Grenell, Mustafa & Veseli

Rexhep MYFTARI Publicist FB Sipas raportit të Parlamentit Europian lidhur me dezinformimin dhe shpërndarjen e lajmeve të rreme në Ballkanin Perendimor perpiluar nga komiteti për politikë...

Bravo Grenell e gjete “Fajtorin” Kurbanin

19 Qershor 2019 Në një intervistë për Fox News Richard Grenell përfaqsuesi i Presidentit Trump për Kosovën e gjeti fajtorin e “thashethemeve” sipas tij rreth...

Grenell me Thaçin e Vucic në Shtëpinë e Bardhë Diskutime për Dialogun

Lajm i madh! Kam marrë pajtimin nga qeveritë e Kosovës dhe të Serbisë për të ndaluar përkohësisht fushatën e mosnjohjes dhe perpjekjet e anëtarësimit...

New York: Shqiptari kundër Grekut, cili do fitoj?!

Gara për asambleist në shtetin e New Yorku do të jetë edhe më e ashpër mes Shqiptarit Marko Kepi dhe Grekut Michael Tannousis. Djali i...
- Advertisment -

Most Read