Wednesday, March 3, 2021
Tags Rexhep Myftari

Tag: Rexhep Myftari

Dy Drenicat!

Sulmi që u pa në Skenderaj teksa Albin Kurti po e vizitonte Drenicën ishte nji gjë e turpshme për faktin se kishin dalë një...

Enver Hoxhaj: Albin Kurti e Vjosa Osmani “Banën Turr Drejt Serbisë”

Shkruan Rexhep MYFTARI Vizitën e Albin Kurtit dhe Vjosa Osmanit në pjesën Veriore të Mitrovicës përkatsisht në Kodrën e Minatorve të cilën nuk e kishin...

Shkoni te Shpija me Nderë nëse ju ka mbetur sadopak për ta marr me vete!

Shkruan Rexhep MYFTARI Mirëqenia e Shtetit është pasqyrim i shpirtit të atij Vendi Nën presionin e humbjes përfundimtare të pushtetit dhe daljes së përhershme në opozitë...

Nathalia Fernandez: Kosova është Shtet dhe vendimet duhet ti merr vet e jo të ndikohet nga influenca të jashtme

Rexhep MYFTARI Publicist FB New York 08/09 Dhjetor 2020 Mbrëmë në New York u mbajt Takimi i parë me Mikeshën e Shqiptarve Nathalia Fernandez kandidate pēr Presidente...

Qeveria Kurti u rrëzua nga Grenell, Mustafa & Veseli

Rexhep MYFTARI Publicist FB Sipas raportit të Parlamentit Europian lidhur me dezinformimin dhe shpërndarjen e lajmeve të rreme në Ballkanin Perendimor perpiluar nga komiteti për politikë...

Gjarpri e Hongër kryt e vet apo Padrejtësi ndaj Çlirimtarit?!

Rexhep MYFTARIPublicist https://www.facebook.com/rexmyftari Ditën kur u dërgua ish-Presidenti Thaçi në Hagë nji pjesë e madhe e popullatës po festonte fshehurazi duke iu gëzuar arrestimit të tij...

Shitet çka shitet ndërsa ajo që nuk shitet Hudhet në Lumin ibër

Rexhep MYFTARIPublicist Mitrovica rrallëherë përmendet për aktivitete tjera nga ato politike. Gati çdo shkrim i asociuar me emrin e këtij qyteti mban në vete ngjyra...

Kosova është e Ndame?!

Rexhep MYFTARIPublicist Mosangazhimi i Parisë nga Prishtina për Veriun e Kosovës për 20+ vite që nga mbarimi i luftës së vitit 1999 po e çon...

Mitrovica e Veriut Beteja e Fundit për Pavarësinë e Kosovës (19 Shkurt 2019)

Serbia ndanë në Baza Etnike edhe Rrymën në Veri të Mitrovicës Mitrovicë Veriore 19 Shkurt 2019 Rexhep MYFTARI Publicist Ditët pas festës së 11 vjetorit të pavarësisë...

BESO në Kotësi dhe Rezhimi i Vjetër

Rexhep MYFTARIPublicist Koalicioni i tanishem Qeveritar sa duket para kollapsit aq edhe dëshmon se është para nji pazari të ri.  Mocioni i thirrur nga Vetëvendosje duke...
- Advertisment -

Most Read