Saturday, January 16, 2021
Tags Qeveria Kurti

Tag: Qeveria Kurti

Punoni si Qeveria Kurti thot Ambasadori Gjerman Christian Heldt

04 Qershor 2020 Anipse nuk ia përmend emrin ishKryeministrit Albin Kurti, Ambasadori Gjerman në Kosovë z.Christian Held në cicerimën e tij, për ata që lexojnë...

Hapen Çerdhet, Shkollat dhe Kafiteritë

Prishtinë, 31 maj 2020 Qeveria në detyrë e Republikës së Kosovës, e udhëhequr nga kryeministri në detyrë Albin Kurti, ka mbajtur mbledhjen e 38-të, në...

Qeveria Kurti: Ashpërson Masat e Reciprocitetit ndaj Serbisë reagon Ivica Dacic

Prishtinë, 31 maj 2020        I menjëhershëm ishte reagimi i Ministrit të Punëve të Jashtme të Serbisë ndaj Masave të reja të Reciprocitetit të cilat i...
- Advertisment -

Most Read