Friday, February 26, 2021
Tags Philip Kosnett

Tag: Philip Kosnett

Ambasadori Kosnett uron popullin e Kosovës dhe fituesit e zgjedhjeve

Në tri cicërima të njëpasnjëshme rreth Kosovës, Ambasadori Amerikan në Kosovë Philip Kosnett uroi popullin e Kosovës dhe fituesit e zgjedhjeve duke thënë: Urime...

Festimi virtual i 4 korrikut në ambasadën e SHBA-së (video)

https://youtu.be/SF4fL4__nnM Këtë vit, ambasada e Shteteve të Bashkuara feston 244 vjetorin e Ditës së Pavarësisë së kombit tonë me temën “Ne jemi me ju”, duke...

Kryekuvendarja Osmani takoi ambasadorin Philip Kosnett

05 Qershor 2020 Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, dr.Vjosa Osmani, në një takim me ambasadorin amerikan Philip Kosnett, ka biseduar për agjendën e Kuvendit të...
- Advertisment -

Most Read