Thursday, January 28, 2021
Tags Përparim Kryeziu

Tag: Përparim Kryeziu

Kryeministri Kurti vizitoi Autoritetin e Aviacionit Civil

Prishtinë, 18 maj 2020 Kryeministri në detyrë i Republikës së Kosovës, z. Albin Kurti, i shoqëruar nga ministri në detyrë i Infrastrukturës dhe Ambientit, z....
- Advertisment -

Most Read