Thursday, January 28, 2021
Tags Naim Ternava

Tag: Naim Ternava

U.d Ministri Sveçla vizitoi Bashkësinë Islame të Kosovës

U.d Ministri i Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike, z. Xhelal Sveçla, vizitoi Bashkësinë Islame të Kosovës, ku u prit nga Myftiu, z. Naim...
- Advertisment -

Most Read