Saturday, January 16, 2021
Tags Miroslav Lajcak

Tag: Miroslav Lajcak

Miroslav Lajçak: Ska marrëveshje pa Albin Kurtin

Sot, Kryetari i Lëvizjes VETËVENDOSJE!, Albin Kurti së bashku me nënkryetarin Besnik Bislimi, deputeten dhe anëtaren e kryesisë Fitore Pacolli Dalipi dhe anëtarin e...
- Advertisment -

Most Read