Saturday, January 23, 2021
Tags Lumir Abdixhiku

Tag: Lumir Abdixhiku

Nënshkruhet memorandumi “Hyrja e Prishtinës”

Ministri i Infrastrukturës dhe Ambientit, Lumir Abdixhiku, të premten (22.05.2020), ka nënshkruar marrëveshje mirëkuptimi me kryetarin e Prishtinës, Shpend Ahmeti. Objekt i këtij memorandumi është...

Kryeministri Kurti vizitoi Autoritetin e Aviacionit Civil

Prishtinë, 18 maj 2020 Kryeministri në detyrë i Republikës së Kosovës, z. Albin Kurti, i shoqëruar nga ministri në detyrë i Infrastrukturës dhe Ambientit, z....
- Advertisment -

Most Read