Thursday, January 28, 2021
Tags Lulëzim Aliu

Tag: Lulëzim Aliu

Kryeministri Kurti takon prodhuesit e qumështit

Prishtinë, 15 maj 2020 Kryeministri në detyrë i Republikës së Kosovës, z. Albin Kurti, bashkë me ministrin në detyrë të Financave dhe Transfereve, z. Besnik...
- Advertisment -

Most Read