Saturday, January 16, 2021
Tags Lorenzo Guerini

Tag: Lorenzo Guerini

Ministri Quni priti Lorenzo Guerini ministrin e Mbrojtjes së Italisë

Në Ministrinë e Mbrojtjes me protokollin shtetëror dhe ceremoni më të lartë ushtarake, sot ministri i Mbrojtjes, Anton Quni priti në vizitë zyrtare, homologun...
- Advertisment -

Most Read