Wednesday, March 3, 2021
Tags Joe Biden

Tag: Joe Biden

Biden Vuçiqit Pranoje Kosovën

I nderuar Z. President: Në emër të popullit Amerikan, ju shpreh urimet e mia të përzemërta juve dhe bashkëqytetarëve tuaj ndërsa festoni ditën kombëtare të...

Konfirmohet Fitorja e Biden

Votat Elektorale konfirmuan fitoren e Joe Biden, tani ai është edhe zyrtarisht fitues i zgjedhjeve të 3 Nëntorit 2020, mirëpo ende nuk përfundon i...

Rreth 20 Zyrtar Republikan do të votojnë për Joe Biden

23 Qershor 2020 Siç raporton Reuters, janë bërë bashkë rreth 20 ish-zyrtar Republican me poste te larta në administratat e Presidentëve Amerikan Ronald Reagan e...

Joe Biden: Nuk je Zezak nëse ende ke dyshime të Votosh për Mua apo për Trump (video)

23 Maj 2020 Joe Biden Kandidati Demokrat për President të Amerikës në zgjedhjet e Nëntorit 2020 tha diçka të padëgjuar deri tani nga një kandidat...
- Advertisment -

Most Read