Wednesday, January 20, 2021
Tags Isa Mustafa

Tag: Isa Mustafa

Fillimi i Ri, Fitorja e madhe e LVV dhe Ndarja e serishme e LDK

Rexhep MYFTARIPublicist FB Ashpërsohet Rivaliteti mes LVV dhe LDK Këto ditë ende pa filluar zyrtarisht fushata, ajo ka filluar edhe përmes gjuhës së ashpërsuar mes Albin Kurtit...

Qeveria Kurti u rrëzua nga Grenell, Mustafa & Veseli

Rexhep MYFTARI Publicist FB Sipas raportit të Parlamentit Europian lidhur me dezinformimin dhe shpërndarjen e lajmeve të rreme në Ballkanin Perendimor perpiluar nga komiteti për politikë...

Kryetari Mustafa përkujton veprimtarin, Ukë Bytyçi

Sot, kryetari i LDK-së, Isa Mustafa në 18 vjetorin e vrasjes përkujton veprimtarin e LDK-së, ish-kryetarin e Komunës së Suharekës, Ukë Bytyçin.  “Sot, bëhen 18...

Kryetari Mustafa takoi Përfaqësuesin e BE-së, Miroslav Lajçak

Prishtinë, 17 qershor 2020 Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa ka pritur në takim Përfaqësuesin e Posaçëm të BE-së për dialogun Kosovë – Serbi dhe Çështje...

Treshja e Subordinuar dhe Shkopi Magjik Amerikan

Rexhep MYFTARI Publicist 06 Qershor 2020 Antagonistet Kosovar, treshja e subordinuar Thaçi, Mustafa & Hoti shpresojnë në shkopin magjik Amerikan. Ata kanë iluzione se i dërguari...

Serbet Anti EU 🇪🇺 e pro Kinez 🇨🇳 dhe Rus🇷🇺

03 Qershor 2020 Rexhep MYFTARI Publicist Sot kur zgjatimi i Presidentit Thaçi LDK e Isa Mustafës po e themelojnë Qeverinë Hoti e cila do të mvaret...
- Advertisment -

Most Read