Saturday, January 16, 2021
Tags Hykmete Bajrami

Tag: Hykmete Bajrami

Qeveria Hoti, emrat

03 Qershor 2020 Në seancen e sotme të kuvendit të Kosovës Avdullah Hoti u votua për Kryeministër me 61 vota për, 24 kundër dhe 1...

Ministresha Bajrami ua Uron Fëmijëve 1 Qershorin

Të dashur fëmijë, 1 Qershori është ditë feste për fëmijët. Me kёtё rast, tё gjithё fëmijëve kёtu nёKosovё e gjithandej nё botё ua uroj kёtё ditё,...

MAShTI koordinon me Ministrinë e Shëndetësisë procesin e përmbylljes së vitit shkollor

22 Maj 2020 Ministresha e Arsimit, Shkencës, Teknologjisë dhe Inovacionit, Hykmete Bajrami, e shoqëruar nga zëvendësministri Jusuf Thaçi, në cilësinë e Kryetarit të Komisionit Shtetëror...

Qeveria Gjermane 7 milionë euro Arsimit Profesional në Kosovë

Ministresha e Arsimit, Shkencës, Teknologjisë dhe Inovacionit, Hykmete Bajrami dhe drejtori i Bankës Gjermane për Zhvillim (KfW) për Kosovë dhe Maqedoni, René Eschemann, kanë nënshkruar sot...

Ministresha Hykmete Bajrami takoi kryetaren Vjosa Osmani

Prishtinë, 13 maj 2020 Ministrja e Arsimit, Shkencës, Teknologjisë dhe Inovacionit, Hykmete Bajrami, ka pritur sot në takim kryetaren e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani,...
- Advertisment -

Most Read