Friday, October 30, 2020
Tags Hashim Thaçi

Tag: Hashim Thaçi

Presidenti Thaçi konferencë e drejtpërdrejt

https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=314&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fportalikohanet%2Fvideos%2F268478104398744%2F&show_text=true&width=560

Pres.Thaçi: insinuatat për “trafikimin e organeve apo për “Shtëpinë e verdhë” na detyruan t’i themelojmë Dhomat e Specializuara.

Qytetarët e Kosovës dhe tërë bota presin që Dhomat e Specializuara t’i japin përgjigjen e duhur, profesionale dhe transparente pretendimeve monstruoze, siç...

Presidenti Thaçi: Asociacioni cenim i sovranitetit

Hapja e temave për të drejtat e komuniteteve dhe për Asociacionin e komunave serbe në dialogun e Brukselit është gabim i madh...

Bravo Grenell e gjete “Fajtorin” Kurbanin

19 Qershor 2019 Në një intervistë për Fox News Richard Grenell përfaqsuesi i Presidentit Trump për Kosovën e gjeti...

Diskutime s’ka sepse Marrëveshja për Ndarje është Arritur

Rexhep MYFTARIPublicist 16 Qershor 2020 Presidenti Thaçi sot para...

Treshja e Subordinuar dhe Shkopi Magjik Amerikan

Rexhep MYFTARI Publicist 06 Qershor 2020 Antagonistet Kosovar,...

Alarmohet Viola von Cramon nga Presioni i Kanungjive ndaj Deputetëve të Kosovës për ta Votuar Qeverinë Hoti

04 Qershor 2020 Raportuesja Europiane për Kosovën Viola von Cramon alarmohet nga Presioni i Kanungjive ndaj Deputetëve të Kosovës...

Serbet Anti EU 🇪🇺 e pro Kinez 🇨🇳 dhe Rus🇷🇺

03 Qershor 2020 Rexhep MYFTARI Publicist Sot kur zgjatimi...

Presidenti Thaçi: Respektoni Kushtetuesen që ta formojmë Qeverinë Hoti

1 Qershor 2020 Sot në konferencën e radhës Presidenti i Kosovës tani nga pozita e "fituesit" të rastit gjyqësor...

Xhelal Sveçla: Presidenti Thaçi përgjigjet mund ti marr nga Ekspertët tek Klinika e Psikiatrisë

28 Maj 2020 Në paraqitje para Gazetarëve, Xhelal Sveçla sugjeroi se Presidenti Thaçi përgjigjet në akuzat që ai bëri...
- Advertisment -

Most Read

5 Libra Falas nga JusufBuxhovi.com

Jusuf Buxhovi, Shkrimtari ynë i famshëm dhe njëri ndër historianët më kredibil i të gjitha kohërave botoi në web faqen e tij...

Avni Mula 04.01.1928 – 29.10.2020

Shuhet në moshën 92 vjeçare Gjigandi i muzikë shqipe AVNI MULA. I lindur më 4 janar të vitit 1928...

Qeveria miratoi Projektligjin për ndarjet buxhetore për v. 2021

Qeveria e Republikës së Kosovës, e drejtuar nga Kryeministri Avdullah Hoti, ka mbajtur sot mbledhjen e  të rregullt, të 38-tën me radhë,...

Dialog n’mes të një Trump-isti dhe Biden-isti shqiptar

Avni AbaziNew York FB Ndaleshim para ekranit duke degjuar politikanët dhe mundoheshim me...