Saturday, January 23, 2021
Tags Halil Matoshi

Tag: Halil Matoshi

Ministria e Kulturës ndau çmimet për teatër

Zëvendësministrat e MKRS-së, Engelbert Zefaj dhe Halil Matoshi, në një ceremoni solemne në kabinetin e MKRS-së, kanë bërë ndarjen çmimeve për teatër për vitin...
- Advertisment -

Most Read