Wednesday, January 20, 2021
Tags Hajrulla Çeku

Tag: Hajrulla Çeku

Hajrullah Çeku: Presidenti Thaçi Lobon për Ndarjen e Kosovës me parat tona.

Hajrullah ÇekuDeputet Levizja Vetevendosje 11 Qershor 2020 “Heqja e reciprocitetit, pa analizë, pa parime, pa diskutime dhe pa bazë paraqet dëm të pariparueshëm politik dhe kushtetues,...

Qeveria Kurti më e mira që nga Paslufta tregojnë raportet e USAID & UNDP

shkruan Hajrulla Çeku Pse e rrëzuan qeverinë në kohë pandemie? Çka i shtyri të bëhen sërish bashkë dhe të gjejnë një rrugë jolegjitime drejt pushtetit?...
- Advertisment -

Most Read