Wednesday, January 20, 2021
Tags EPIK institute

Tag: EPIK institute

Çfarë janë përfitime nga Plani Investiv dhe Ekonomik i BE-së?

Këtë javë Komisioni Evropian publikoi Planin Investiv dhe Ekonomik për Ballkanin Perëndimor. Sot, në Kosovë do të qëndroj Komisioneri për Zgjerim, z. Oliver Varhelyi, i cili...

Serbet Anti EU 🇪🇺 e pro Kinez 🇨🇳 dhe Rus🇷🇺

03 Qershor 2020 Rexhep MYFTARI Publicist Sot kur zgjatimi i Presidentit Thaçi LDK e Isa Mustafës po e themelojnë Qeverinë Hoti e cila do të mvaret...
- Advertisment -

Most Read