Saturday, January 16, 2021
Tags Elmaze Nura

Tag: Elmaze Nura

Ministria e Kulturës ndau çmimet për teatër

Zëvendësministrat e MKRS-së, Engelbert Zefaj dhe Halil Matoshi, në një ceremoni solemne në kabinetin e MKRS-së, kanë bërë ndarjen çmimeve për teatër për vitin...
- Advertisment -

Most Read