Wednesday, March 3, 2021
Tags Edin Hajdarpashiq

Tag: Edin Hajdarpashiq

Qeveria Kurti: 60mijë €uro dy familjeve të Minatorëve, Kartoni i Gjelber dhe Shkarkimet/Emrimet në KRU Mitrovica

Qeveria në detyrë e Republikës së Kosovës, e drejtuar nga kryeministri Albin Kurti, ka zhvilluar mbledhjen e rregullt, të 39, në të cilën ka...
- Advertisment -

Most Read