Thursday, January 28, 2021
Tags David Phillips

Tag: David Phillips

Phillips: Kosova po hyn në një periudhë të paqëndrueshme dhe të rrezikshme

David L. PhillipsPeace Building and Human Rights David L. Phillips, drejtor i Programit për Ndërtimin e Paqes dhe të Drejtat e Njeriut në Institutin për...

David L. Phillips: Presidenti Trump pro-ndarjes & dhënies së tokave shqiptare Serbisë.

David L. Phillips në intervistën më të re rreth aktualitetit Shqiptaro-Amerikan botuar në illyriapress flet ashpër kundër Presidentit Trump në raport me Kosovën. Sipas tij,...

Ministri Reka foli në debatin e Columbia University: “The Future of Kosovo”

https://youtu.be/U1h7VwVQKAc David Phillips: “Populli amerikan nuk ka mik më tË mirË se shqiptarËt kudo qË janË” Prishtinë, 20 maj 2020 - Ministri në detyrë i Integrimit...
- Advertisment -

Most Read

HTML-Faqja IME

8 Redaktuesit HTML