Saturday, January 16, 2021
Tags Christian Heldt

Tag: Christian Heldt

Punoni si Qeveria Kurti thot Ambasadori Gjerman Christian Heldt

04 Qershor 2020 Anipse nuk ia përmend emrin ishKryeministrit Albin Kurti, Ambasadori Gjerman në Kosovë z.Christian Held në cicerimën e tij, për ata që lexojnë...

Parku Kosovaro-Gjerman Thirrje për aplikime

Hapet Parku Kosovaro-Gjerman i Inovacionit dhe Trajnimeve (ITP) në Prizren Prizren, 19 maj 2020 Kryeministri në detyrë Albin Kurti dhe ambasadori gjerman, z. Christian Heldt, lansojnë...
- Advertisment -

Most Read