Friday, March 5, 2021
Tags Bezos

Tag: bezos

Bezos largohet – por prapë mbetet

Shefi i Amazon.com Jeff Bezos befasisht ka njoftuar se do të heqë dorë nga pozita e CEO në kompaninë e tij. Dhe kjo ndodhi...
- Advertisment -

Most Read