Saturday, January 23, 2021
Tags Besnik Bislimi

Tag: Besnik Bislimi

OEK propozon planin e rimëkëmbjes

Propozimet e Odës Ekonomike të Kosovës për Pakon e Rimëkëmbjes Ekonomike nga Berat Rukiqi I nderuar Ministër, Fillimisht, dëshiroj të ju falenderoj për bashkëpunimin dhe këmbimin...

Kryeministri Kurti bisedoi me ndërmarrës të Diasporës Shqiptare

Prishtinë, 22 maj 2020 Kryeministri në detyrë i Republikës së Kosovës, z. Albin Kurti, bashkë me ministrin në detyrë të Financave e Transfereve, z.Besnik Bislimi...

Kryeministri Kurti takon prodhuesit e qumështit

Prishtinë, 15 maj 2020 Kryeministri në detyrë i Republikës së Kosovës, z. Albin Kurti, bashkë me ministrin në detyrë të Financave dhe Transfereve, z. Besnik...
- Advertisment -

Most Read