Saturday, January 16, 2021
Tags Besian Mustafa

Tag: Besian Mustafa

Qeveria Hoti, emrat

03 Qershor 2020 Në seancen e sotme të kuvendit të Kosovës Avdullah Hoti u votua për Kryeministër me 61 vota për, 24 kundër dhe 1...

Ministri Mustafa shoqëron Kryeministrin Kurti në komunat e prekura nga breshëri

Ministri në detyrë i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Besian Mustafa ka shoqëruar sot Kryeministrin në detyrë, Albin Kurtin në vizitë tek fermerët e...

Ministri Mustafa pranë agro-përpunuesve në Gjilan

Gjilan, 19 maj 2020 –  Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Besian Mustafa së bashku me Kryetarin e Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri ka...
- Advertisment -

Most Read