Saturday, January 23, 2021
Tags Armend Zemaj

Tag: Armend Zemaj

Zemaj: 500mijë vaksina kundër COVID nga Pfizer

Sipas ministrit të Shëndetsisë, Armend Zemaj, Kosova siguron 500 000 vaksina anti COVID nga Pfizer. Në postimin e tij të cilin mund ta lexoni në...

Qeveria Hoti, emrat

03 Qershor 2020 Në seancen e sotme të kuvendit të Kosovës Avdullah Hoti u votua për Kryeministër me 61 vota për, 24 kundër dhe 1...
- Advertisment -

Most Read