Saturday, January 16, 2021
Tags Armend Baloku

Tag: Armend Baloku

Lahuta e Malsise – Premierë Teatri Kombëtar

Armend BalokuPM Theatre Premiere me 6 nentor (e premte) prej ores 20:00 “PM Theatre” ne Teatrin Kombetar te Kosoves. Reprizat me 7 dhe 8 nentor...
- Advertisment -

Most Read