Saturday, January 23, 2021
Tags Arberie Nagavci

Tag: Arberie Nagavci

Duhet të shkoj Qeveria që Gënjeu Kuvendin

Arberie Nagavci nga Vetevendosje sot ne nje konference per shtyp para kuvendit te Kosoves perseriti kerkesen se Qeveria Hoti duhet te rrezohet duke argumentuar...

RTK tash e një vit pa menaxhment dhe pa shef editorial

Kryetari i Sindikatës së Pavarur të RTK-së, Fadil B.Hoxha, së bashku me anëtarët e kryesisë, Adriana Morina dhe Visar Duli, janë takuar sot në...

Video: Fillon mocioni për rrëzimin e qeverisë Hoti

https://www.facebook.com/vetevendosje/videos/871544220036926 Nga sot, Grupi Parlamentar i Lëvizjes VETËVENDOSJE! fillon mbledhjen e nënshkrimeve për procedimin e mocionit të mosbesimit ndaj qeverisë ilegale dhe ilegjitime që po...

Dorëzohen në Gjykatën Kushtetuese përgjigjet për shkeljet e rënda të Presidentit

Nënkryetarja e Kuvendit, Arbërie Nagavci ka dorëzuar me 5 maj, në Gjykatën Kushtetuese komentet e Grupit Parlamentar të Lëvizjes VETËVENDOSJE!. Ato janë përgjigje ndaj...
- Advertisment -

Most Read