Saturday, January 16, 2021
Tags Anton Quni

Tag: Anton Quni

Ministri Quni priti Lorenzo Guerini ministrin e Mbrojtjes së Italisë

Në Ministrinë e Mbrojtjes me protokollin shtetëror dhe ceremoni më të lartë ushtarake, sot ministri i Mbrojtjes, Anton Quni priti në vizitë zyrtare, homologun...

Ministri Quni priti Sekretaren e Përgjithshme të Ministrisë së Mbrojtjes, Rozafa Ukimeraj

Ministri i Mbrojtjes, Anton Quni priti sot,  në ditën e parë të saj të punës, sekretaren e përgjithshme të sapoemëruar të Ministrisë së Mbrojtjes,...

Qeveria Hoti, emrat

03 Qershor 2020 Në seancen e sotme të kuvendit të Kosovës Avdullah Hoti u votua për Kryeministër me 61 vota për, 24 kundër dhe 1...
- Advertisment -

Most Read