Friday, September 18, 2020
Home KRYESORE Kosova është e Ndame?!

Kosova është e Ndame?!

Rexhep MYFTARI
Rexhep MYFTARI

Publicist

Mosangazhimi i Parisë nga Prishtina për Veriun e Kosovës për 20+ vite që nga mbarimi i luftës së vitit 1999 po e çon pjesën veriore të Kosovë ndrejt legjitimimit të ndarjes.

Kryeministri Hoti e dëshmoi në takimin në Washington se është njeri i cili nuk ka parime. Atij çkado që do ti vihej në tavolinë do ta nënshkruante në emër të Marrëdhënjeve me Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

LDKja e Isa Mustafës bashkë me PDKnë ia kanë bërë dëmet më të mëdha Kosovës me marrëveshjet e nënshkruara që nga ajo e Ahtisarit e deri te kjo e Trumpit.

Në videon në vazhdim për herë të parë Glauk Konjufca flet për realitetin në pjesën veriore te cilin e kanë krijuar Paria e Kosoves që nga viti 1999.

Shokuese dhe e Dhimbshme: Glauk Konjufca ne T7 deshmon se "Kosova eshte e Ndame"

Posted by Rex Myftari on Monday, September 7, 2020

Call: +38349676773

Most Popular

Promovohet libri “Mugen” i Kushtrim Thaqit

Libri fillon më një të vërtetë, por përfundon më një dyshim, paqartësi.  Pasditen e djeshme, në ambientet e Qendrës...

Kryekuvendarja Osmani takoi amb. e Zvicrrës, Thomas Kolly

Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, dr. Vjosa Osmani ka pritur në takim ambasadorin e ri të Zvicrës në Kosovës, z. Thomas Kolly. 

Live nga Kuvendi i Kosovës

Më poshtë mund ta përcjellni seancën plenare të Kuvendit të Kosovës https://www.youtube.com/watch?v=wS-9RdZsZ3A

Strategjia Shtetërore për Parandalimin e Ekstremizmit të Dhunshëm dhe luftimit të Terrorizmit

Ministri Veliu mbajti takimin e parë me Grupin Punues për hartimin e Strategjisë Shtetërore për Parandalimin e Ekstremizmit të Dhunshëm dhe luftimit...

Recent Comments