Tuesday, December 1, 2020
Home KRYESORE John Ratcliffe mik i Shqiptarve tani Shef i Intelegjencës Kombëtare Amerikane

John Ratcliffe mik i Shqiptarve tani Shef i Intelegjencës Kombëtare Amerikane

John Ratcliffe Shefi i ri i intelegjences kombetare Amerikane ngjalli reagime dashamiresie tek Shqiptaret kudo qe jane me viziten e tij ne restorantin e Shqiptarit Ismet Smajli nga Peja i cili jeton ne Dallas te Amerikes.

Ai menjehere postoi fotografine me John Ratcliffe duke thene:

Kjo ishte ni supriz e veqant për mua dhe Edmondin, meniher pas votimit
John dhe bashkshortja Michelle erdhen në lokalin ton për ni pershendetje te shkurter.
Nuk mundem ta pershkruaj gezimin, nuk kisha iden se ai ishte në shtepin e ti ketu afer, dhe me tha se kishte deshir qe une te jem njeriu i par qe do takonte. I thash se pritja qe ai te ishte në Washington dhe se kjo ishte ni supriz e veqant. Me falenderoi për miqesin 🇺🇸🇦🇱

Most Popular

Kosovo for Dummies

– Shfaqja më e re e Teatrit të Qytetit të Gjilanit  Drama / komedia e autorit Jeton Neziraj,...

Baleti Kombëtar i Kosovës, 48 vite histori suksesi

Trupa e Baletit Kombëtar të Kosovës tashmë ka deportuar në skenën kulturore ndërkombëtare duke mahnitur me çdo shfaqje të realizuar me mjeshtëri. Trupa është formuar nga Ahmet Brahimaj “Artist i Merituar” në vitin...

Autobusi Falas në Prishtinë

Për të inkurajuar udhëtimin me autobus urban në vend të veturave dhe uljen e ndotjes së ajrit në Prishtinë, Transporti Publik me...

LVV me dy fitore!

LVV doli e para në dy komuna në zgjedhjet e 29 Nëntorit 2020. Në Podujevë kandidati i LVV Prof.Shpejtim...

Recent Comments