Friday, September 18, 2020
Home KRYESORE Joe Biden: Nuk je Zezak nëse ende ke dyshime të Votosh për...

Joe Biden: Nuk je Zezak nëse ende ke dyshime të Votosh për Mua apo për Trump (video)

23 Maj 2020

Joe Biden Kandidati Demokrat për President të Amerikës në zgjedhjet e Nëntorit 2020 tha diçka të padëgjuar deri tani nga një kandidat për President. Ky mbase mund të jet Spin-i vitit deri tani që e kthen vëmendjën në një drejtim tjetër duke marr parasysh që Joe Biden ishte para valës së sulmeve nga Republikanët për aferën e pretenduar apo ngacmimet seksuale ndaj Tara Reade.

Ai në emisionin “The Breakfast Club” gjate intervistes 18 minutëshe, me saktësisht në minutën e 17’ e 25” sekonda gjatë bisedës me Charlamagne tha God autorin e emisionit tha:

“Nuk jeni zezak Nëse nuk e keni kuptuar a duhet të jeni për mua ose për Trump”

Joe Biden “If you have a problem figuring out whether you’re for me or Trump, then you ain’t black.” 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Call: +38349676773

Most Popular

Kryekuvendarja Osmani takoi amb. e Zvicrrës, Thomas Kolly

Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, dr. Vjosa Osmani ka pritur në takim ambasadorin e ri të Zvicrës në Kosovës, z. Thomas Kolly. 

Live nga Kuvendi i Kosovës

Më poshtë mund ta përcjellni seancën plenare të Kuvendit të Kosovës https://www.youtube.com/watch?v=wS-9RdZsZ3A

Strategjia Shtetërore për Parandalimin e Ekstremizmit të Dhunshëm dhe luftimit të Terrorizmit

Ministri Veliu mbajti takimin e parë me Grupin Punues për hartimin e Strategjisë Shtetërore për Parandalimin e Ekstremizmit të Dhunshëm dhe luftimit...

SKV kërkon Arsim pa pagesë

Sot, Lëvizja studentore për barazi ‘Studim Kritikë Veprim’ së bashku me organizatat studentore ‘Reforma’, ‘UPSK’ dhe ‘Skopi studentor’ dorëzuan pranë MASh kërkesën...

Recent Comments