Friday, September 18, 2020
Home KRYESORE Duhet të shkoj Qeveria që Gënjeu Kuvendin

Duhet të shkoj Qeveria që Gënjeu Kuvendin

Arberie Nagavci nga Vetevendosje sot ne nje konference per shtyp para kuvendit te Kosoves perseriti kerkesen se Qeveria Hoti duhet te rrezohet duke argumentuar se Kryeministri Hoti ka Gënjyer në Kuvend dhe nuk i ka mbrojtur interesat e Kosoves ne Washington duke bere shkelje te Kushtetutes se Republikes.

Ndiqni konferencen ketu:

Qeveria e paligjshme që gënjeu Kuvendin dhe po i sjell dëme vendit duhet të shkojë.

Qeveria e paligjshme që gënjeu Kuvendin dhe po i sjell dëme vendit duhet të shkojë.

Posted by Lëvizja VETËVENDOSJE! on Wednesday, September 9, 2020
Call: +38349676773

Most Popular

Çka ka mbetur pa i dhënë Kishës Ortodokse Serbe?

Sot, Lëvizja VETËVENDOSJE! mbajti një konferencë për media, ku deputeti Hajrulla Çeku foli për zotimet e delegacionit të z. Hoti në Uashington...

Promovohet libri “Mugen” i Kushtrim Thaqit

Libri fillon më një të vërtetë, por përfundon më një dyshim, paqartësi.  Pasditen e djeshme, në ambientet e Qendrës...

Kryekuvendarja Osmani takoi amb. e Zvicrrës, Thomas Kolly

Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, dr. Vjosa Osmani ka pritur në takim ambasadorin e ri të Zvicrës në Kosovës, z. Thomas Kolly. 

Live nga Kuvendi i Kosovës

Më poshtë mund ta përcjellni seancën plenare të Kuvendit të Kosovës https://www.youtube.com/watch?v=wS-9RdZsZ3A

Recent Comments