Saturday, January 23, 2021
Home Sport

Sport

€1.5mil. për Federatat Sportive nga Qeveria e Kosovës

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Avdullah Hoti bashkë me Ministren e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi, mori sot pjesë në ceremoninë e ndarjes...

Vëllazërorja Kosovë Shqipëri

Sot në orën 16:00 në Elbasan Arena do të zhvillohet ndeshja vëllazërore mes Kosovës dhe Shqipërisë e cila për shkaqe shëndetësore do të luhet...

Hummer me Rrymë

Tregut të qerreve me rrymë iu shtua edhe Hummer EV. Prodhuesi i Hummer, kompania GMC kishte munguar në treg tani e 10 vite me...

Deçani bëhet me Palestër Sportive

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Avdullah Hoti, bashkë me Ministren e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi dhe Kryetarin e Komunës së Deçanit, Bashkim...

Junikasi Kampion Botëror

Robin Krasniqi triumfoi në ndeshjen kundër Dominic Bosel të cilin e mposhti por gjithashtu e falenderon për mundësinë qe ia dha për të luftuar...

Boar Fantastic beats Wavia to join the Champion Hall

We woke reasonably late following the feast and free flowing wine the night before. After gathering ourselves and our packs, we headed down to...

Blake Griffin Posterizes Aron Baynes Twice in Race

We woke reasonably late following the feast and free flowing wine the night before. After gathering ourselves and our packs, we headed down to...

The 26 Min Season Review by Mike Mayers is Now Online!

We woke reasonably late following the feast and free flowing wine the night before. After gathering ourselves and our packs, we headed down to...

Dave Williams Defeated in Spectacular Motorcross Final

We woke reasonably late following the feast and free flowing wine the night before. After gathering ourselves and our packs, we headed down to...

Women Half Marathon is on the Way to Most Numerous Lineup

We woke reasonably late following the feast and free flowing wine the night before. After gathering ourselves and our packs, we headed down to...
- Advertisment -

Most Read