Friday, October 30, 2020
Home Lifestyle

Lifestyle

INTERVISTA: Riad Ymeri Dua më shumë Shqiperinë

Tenori Riad Ymeri vjen me nji projekt të ri, i këndon Shqiperisë, nji këngë e bukur në gjuhën Shqipe e realizuar ne...

Trumpi Humbës edhe në sondazhet e Fox News

Siç Raporton POliTiCO, Sipas Sondazheve më të reja të Fox News Presidenti Trump ka një epërsi të lehtë në Ohio, nuk...

Osmani: Nuk duhet lejuar bosnjizimi i Kosovës

Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Dr. Vjosa Osmani u takua me të ngarkuarin e BE-së për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak 

KM Hoti takoi Atasheun e ri ushtarak nga ShBA, Stephen Rose

Prishtinë, 13 tetor 2020 Kryeministri i Republikës së Kosovës, Avdullah Hoti, priti në takim njoftues Atasheun e ri ushtarak...

MASH: Bursa për student të dalluar

MASh ka hapur konkursin për ndarjen e bursave për studentët elitarë të universiteteve publike të niveleve Baçelor dhe Master për vitin akademik...

Kryeministri Hoti mori pjesë në samitin virtual të partneritetit të vendeve të Ballkanit Perëndimor

Prishtinë, 29 korrik 2020 Kryeministri i Republikës së Kosovës, Avdullah Hoti mori pjesë në samitin virtual të partneritetit të...

Vizita e Ministrit Veliu në Veri të vendit

Ministri i Punëve të Brendshme, z. Agim Veliu, i shoqëruar nga Zëvendësministri i MPB-së z. Milan Radojeviç dhe drejtori i Përgjithshëm i...

Testit i Arritshmërisë me 23 qershor 2020

Prishtinë, 29 maj 2020 NJOFTIM Ministria e Arsimit, Shkencës, Teknologjisë dhe Inovacionit njofton nxënësit e...

This Amazing Girl Is on Top of The Emerging Fashion Empire

We woke reasonably late following the feast and free flowing wine the night before. After gathering ourselves and our packs, we...

This Amazing Massage Service for Women is Changing The Game

We woke reasonably late following the feast and free flowing wine the night before. After gathering ourselves and our packs, we...

Talented Nigerian Artists Trying to Reduce Global Pollution

We woke reasonably late following the feast and free flowing wine the night before. After gathering ourselves and our packs, we...

Discover the Most Magical Sunset in Santorini

We woke reasonably late following the feast and free flowing wine the night before. After gathering ourselves and our packs, we...
- Advertisment -

Most Read

5 Libra Falas nga JusufBuxhovi.com

Jusuf Buxhovi, Shkrimtari ynë i famshëm dhe njëri ndër historianët më kredibil i të gjitha kohërave botoi në web faqen e tij...

Avni Mula 04.01.1928 – 29.10.2020

Shuhet në moshën 92 vjeçare Gjigandi i muzikë shqipe AVNI MULA. I lindur më 4 janar të vitit 1928...

Qeveria miratoi Projektligjin për ndarjet buxhetore për v. 2021

Qeveria e Republikës së Kosovës, e drejtuar nga Kryeministri Avdullah Hoti, ka mbajtur sot mbledhjen e  të rregullt, të 38-tën me radhë,...

Dialog n’mes të një Trump-isti dhe Biden-isti shqiptar

Avni AbaziNew York FB Ndaleshim para ekranit duke degjuar politikanët dhe mundoheshim me...