Friday, October 30, 2020
Home SHËNDETSI

SHËNDETSI

Liqeni a nxirret nga Moqali

16 Qershor 2020 Liqeni Akumulues i Mitrovicës i cili cilësohet si Krenaria e Mitrovicës duket në gjendje të mjerueshme...

Ministresha Bajrami vizitoi SOS Fshatin e Fëmijëve

Prishtinë, 1 qershor 2020 Me rastin e 1 Qershorit- Ditës Ndërkombëtare të Fëmijëve, ministrja e Arsimit, Shkencës, Teknologjisë dhe...

Kryeministri Kurti hapë Çerdhet dhe Shkollat në ditën e Fëmijëve

Kryeministri Kurti: Fëmijët duhet të shihen si qytetarët e ardhshëm të demokracisë sonë të përbashkët Prishtinë, 1 qershor...

Shokohet KEK-u, 1000 Vende të Lira Pune

29 Maj, 2020 Bordi i përkohshëm i KEK sh.a. i shokuar me keqmenaxhimin e kësaj korporate, mbi 1000...

Prishtina: Mbyllet rruga Xheladin Hana

Njoftim nga Komuna e Prishtines. Për shkak të punimeve, nesër, e martë, 19 Maj, rruga “Xheladin Hana” në lagjen...

iKSHPK: 7 Raste te reja me Covid19

NJËZET E TRE TË SHËRUAR DHE SHTATË RASTE ME COVID-19! Sot më 17 maj 2020, në Laboratorin e Mikrobiologjisë...

zvMinistri Gecaj në Gjakovë & Junik

Prishtinë, 13 maj Zëvendësministri i Ministrisë së Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike, z. Bajram Gecaj, ka vizituar komunën...

Vazhdoni të mbani distancën fizike dhe mbajtjen e maskave!

Lani duart me kujdes 20-30 sekonda! Lehtësimi i lëvizjes nuk nënkupton mosrespektimin e rekomandimeve të Institutit Kombëtar...

KATËRMBËDHJETË RASTE ME COVID-19 DHE DY TË SHËRUAR!

Sot më 10 maj 2020, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 200 mostra të...

TRIDHJETË E NJË TË SHËRUAR DHE TETË RASTE ME COVID-19!

Sot më 09 maj 2020, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 177 mostra të...

Mbledhja e pa tolerueshme!

Kjo situatë si në foto është e pa tolerueshme! Mbrëmë detektuam një rast pozitiv në Prishtinë!Ky rast...

GJASHTËDHJETË E NJË TË SHËRUAR DHE NJË RAST ME COVID-19!

Sot më 08 maj 2020, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 243 mostra të...
- Advertisment -

Most Read

5 Libra Falas nga JusufBuxhovi.com

Jusuf Buxhovi, Shkrimtari ynë i famshëm dhe njëri ndër historianët më kredibil i të gjitha kohërave botoi në web faqen e tij...

Avni Mula 04.01.1928 – 29.10.2020

Shuhet në moshën 92 vjeçare Gjigandi i muzikë shqipe AVNI MULA. I lindur më 4 janar të vitit 1928...

Qeveria miratoi Projektligjin për ndarjet buxhetore për v. 2021

Qeveria e Republikës së Kosovës, e drejtuar nga Kryeministri Avdullah Hoti, ka mbajtur sot mbledhjen e  të rregullt, të 38-tën me radhë,...

Dialog n’mes të një Trump-isti dhe Biden-isti shqiptar

Avni AbaziNew York FB Ndaleshim para ekranit duke degjuar politikanët dhe mundoheshim me...